Galvenā

Garantija

Garantija

Garantija mēbelēm - 2 gadi, ja ražotājs nav noteicis garāku garantijas laiku.

Ja garantijas laikā ir radušās pretenzijas par kvalitāti, tās pārdevējs novērš, pie nosacījuma, ka ievēroti ekspluatācijas noteikumi un saglabāts pirkuma čeks. 

Atverot iepakojumu, jāpārbauda detaļas. Ja konstatē defektu, izstrādājumu nedrīkst montēt, obligāti jāsaglabā iepakojums un jāziņo pārdevējam.

Attiecībā uz mēbelēm, kas ir piegādātas izjauktā veidā un tiek saliktas (vai ir mēģināts tās salikt), nav izmantojamas atteikuma tiesības, jo pēc mēbeļu salikšanas mēbeles pilnvērtīgi ir izmantojamas to iegādes mērķim, taču to atkārtota izjaukšana un/vai salikšana būtiski samazina mēbeļu kvalitāti, līdz ar to patērētājam atteikuma tiesību realizēšanas termiņā saliekot un/vai izjaucot šīs mēbeles nav iespējams nodrošināt Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12.panta sestajā daļā noteikto preces kvalitāti.
 

4mebeles.lv neuzņemas atbildību ja:

- preces bojājumi radušies Klienta vainas dēļ;

- preces defekti radušies tās izmantošanas neparedzētiem mērķiem rezultātā;

- precei ir dabisks nodilums pie parastas izmantošanas;

- ir bojājumi, kas radušies mēbeles nepareizi montējot, ja nav izmantoti firmas servisa pakalpojumi, mehāniski bojājumi, kā arī bojājumi, kas radušies pircējam pašam mēbeles transportējot


Gadījumā, ja pircējs atsakās no pasūtījuma, precei ir jāatbilst sekojošiem nosacījumiem:

- bez bojājumiem;

- saliktām oriģinālajā iepakojumā, kādā tās tika piegādātas iegādes brīdī;

- uz iepakojuma jābūt visām oriģinālajām etiķetēm, drošības plēvēm un citiem marķējumiem

Iepriekš minēto nosacījumu neievērošanas gadījumā, pircējs zaudē tiesības saņemt garantijas pakalpojumus. 

Ja precei tiek atklāti defekti, klientam jāgriežas ar prasību izvērtēt radušos situāciju,kurā jāmin

- pasūtījuma numurs;

- Klienta vārds un kontaktinformācija;

- informācija par defektu (kur un kad tas ticis konstatēts vai radies) un, ja iespējams, fotogrāfijas, kurās ir skaidri redzams preces defekts;

- Klients ir tiesīgs pieprasīt atpakaļ naudu tikai tajā gadījumā, ja preces/detaļas nomaiņa vai remonts nav iespējams vai nav izdevies

 

Noteikumi un nosacijumi

Interneta veikalā 4mebeles.lv apskatāmajām precēm un cenām ir informatīvs raksturs. Lai arī vairumā gadījumu attēlos redzamie produkti atbilst to izskatam dabā, tomēr vēlamies informēt, ka tie ir ražotāja veidotie fotoattēli un 4mebeles.lv nenes atbildību par krāsu, formas vai citu raksturlielumu neatbilstību.

Ja pēc preču ievešanas noliktavā klients nav sasniedzams (telefoniski, e-pastā vai pa pastu), tad prece tiek uzglabāta 3 mēnešus. Pēc šī perioda  4mebeles.lv patur tiesības rīkoties ar preci pēc vajadzības.

Jebkurus attēlus no 4mebeles.lv interneta vietnes aizliegts publicēt bez administrācijas piekrišanas. 

4mebeles.lv sniegtās informācijas izmantošana nerada juridiskas saistības starp interneta veikala apmeklētājiem un tā veidotājiem. Preču cenas norādītas EUR ar iekļautu PVN 21%. 

Ministru kabineta noteikumi Nr.207 "Par distances līgumu".
 

Atteikuma tiesības

Latvijas Republikas Ministru Kabineta Noteikumi Nr.207 "Noteikumi par distances līgumu" nosaka, ka klientam ir tiesības atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā un atgriezt interneta veikalā iegādāto preci atpakaļ pārdevējam.

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12.panta sestā daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". 4mebeles.lv patur tiesības pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir lietota un/vai bojāta, ja tā nav pilnā tās komplektācijā, kādā to piegādājis pārdevējs, ja tā nav oriģinālajā iepakojumā, vai tās iepakojums ir būtiski bojāts. Uzsākot iegādātā izstrādājuma lietošanu, pircējs apliecina, ka tas atbilst pasūtītajam un prece vairs nevar tikt atgriezta. 

Lai vienotos par preces atgriešanu atpakaļ, lūdzam Jūs sazināties ar mums pa e-pastu  un norādīt pasūtījuma apmaksas rēķina numuru un datumu. 

Atsakoties no preces, nauda par notikušu piegādi netiek atmaksāta. 

4mebeles.lv ir tiesības neanulēt pasūtījumu un nepieņemt preci atpakaļ, ja tā ir tikusi izgatavota speciāli Klientam saskaņā ar īpašu pasūtījumu, kura atbilstība Klienta prasībām ir tikusi apstiprināta, veicot pasūtījumu vai arī vēlāk.


Par speciālu pasūtījuma tiek uzskatīts:

- virtuves mēbeles pēc individuāla pasūtījuma;

- ražotājam īpaši pasūtītas preces ar apdari, kas nav iekļautas interneta veikala 4mebeles.lv standarta piedāvājumā ( audumi, krāsas un cita, īpaša apdare pēc speciāla pasūtījuma);

- pasūtījums, kurā ietilpst 10 vai vairāk gabalu viena artikula preču

Nedēļas piedāvājums

SKANDI 200-280 cm ozols

€ 2178

Nopirkt

Akcija !

%
Apmeklēt akciju piedāvājumu!

Pašreizējās akcijas un piedāvājumi par mēbeļu iegādi. Pirkt izdevīgāk!

SKATĪTIES AKCIJU