GalvenāVievien SZYNAKA PrestigeLine

Vievien 46 Kumode

 • Vievien 46 Kumode
 • Vievien 46 Kumode
 • Vievien 46 Kumode
 • Vievien 46 Kumode
 • Apraksts
  Fasādes krāsa: Ozols krāsots konjaks/melns mat stikls/melns mat SZYNAKA

  Platums (cm): 110

  Augstums (cm): 101

  Dziļums (cm): 40

  Atvilktnes aprīkotas ar sistēmu klusa aizvēršana

  Fasādes izgatavotas no ozola masīvkoka

  Korpuss skaidu plātne

  Metāla rokturi
   
 • Atsauksmes (0)

  Kopējais reitings

 • Informācija par ražotāju

  Par uzņēmumu


  Szynaka-Meble (Szynaka-mēbeles) Sp. z o.o. ir vadošais mēbeļu ražotājs Polijā. Savā darbībā tā veiksmīgi apvieno biznesu ar kvalitāti, drošību un vides aizsardzību, gan mēbeles, kā arī īstenotajiem procesiem.

  Moto "Szynaka-Meble Vienmēr rajonā Cilvēki" ir redzams katru aspektu mūsu biznesu un ilustrē īpašu uzmanību mēs maksāt ar klientu un darbinieku apmierinātību.

  Uzņēmuma misija ir veidot tēlu mēbeļu ražotājs un biznesa partneris, kas rūpējas par kvalitāti:

  • mēbeles un pārdošanas pakalpojumus,
  • darba drošību un veselības aizsardzību,
  • vide.

  Uzņēmums piedāvā plašu mēbeļu. Mēbeles atbilst universāls funkcijas radot unikālu atmosfēru vannas istabas, virtuves, guļamistabas, ēdamistabas, jaunatnes telpas, viesnīcas un biroju.

  Pirmsākumi uzņēmuma datējamas ar 1957. gadā, kad tas bija mazs amatniecības uzņēmums Jan Szynaka darboties. Nākamais posms uzņēmuma attīstībā bija 1985. gadā, kad pašreizējais priekšsēdētājs valdes Szynaka-Furniture Mr Jan Szynaka pārņem tēva rūpnīcā.

  Sakarā ar izmēru un dinamisko uzņēmuma attīstību, mums ir stabils partneris mūsu klientiem - aiz mums vienmēr ir stabils kapitāls un to, kas ir vissvarīgākais, tas ir 100% poļu kapitālu, firmas nosaukumu Szynaka, 57 gadu " tradīcija mēbeļu ražošanā.

  Tirgus veiksme uzņēmuma noteica spēja izmantot iespējas un prasmīgas riskē saistīts ar jaunajiem projektiem. Lēmumus par jaunu investīciju, jauni produkti vienmēr ir labi pārdomāta. Šobrīd piecas ražotnes mēbeļu grupā (93 850 m2 ražošanas halles zonā) - ir mūsdienu uzņēmumi, kas darbojas Warmia-Mazury un Wielkopolskie vojevodistēm.

  Mēbeles ražo PPUHiE Szynaka, Szynaka-Mēbeļu Sp. z o. o, MM Szynaka-Dzīves Sp. z o. o., MM Szynaka-Interline Sp. z o. o. un Wolsztyn Furniture Factory ir veiksmīgi eksportēta uz vairāk nekā 50 valstīm. Mūsu produktus var iegādāties arī daudzos veikalos un lielo mazumtirdzniecības ķēžu Polijā.

  2011. gadā loģistikas centrs Ilawa tika uzsākta, ar platību vairāk nekā 42 000 m2. Šajā vietā, tur tiek organizēti arī Partneru gadatirgos, kā arī veicināšanas pasākumus un apmācības.

  Mūsu produkti ir atbilstības sertifikātus un apliecības, ko pieprasa klienti, kā arī ar Polijas tiesību aktiem un starptautiskajām tiesībām.

  Mēs esam ieviesuši sistēmas sertificēta ar ISO 9001 kvalitātes vadības, vides aizsardzības sistēmas atbilstoši ISO 14001 un darba drošības sistēmu atbilstoši OHSAS 18001. Mūsu speciālists un uzlabotas mašīnas nodrošina visaugstāko kvalitāti un iespēju paplašināt mēbeļu ražošanas apjomu. Mēs paļaujamies uz augstākās kvalitātes materiāliem un dizainu saskaņā ar jaunākajām tendencēm.

  Mēs izpausties mūsu rūpes par vidi arī iegādājoties koka vai koka līdzīgu materiālu no iesaistītajiem ķēdē, ir saderīga ar FSC® veicinot pasaules meža resursu atbildīgu pārvaldību piegādātājiem. ir arī ļoti svarīga vides pakāpeniska palielināšana vides apziņas darbinieku un viņu aktīvu līdzdalību vides jomā.

  Szynaka-Meble Company ir uzņēmums, kurā aizsardzība cilvēku dzīvības un veselības aizsardzību darba vietā, ir jautājums, vislielākās bažas. Uzņēmums stingri ievēro darba likumus, un liek lielas pūles, lai paaugstinātu standartus drošu darbu. Mēs saviem darbiniekiem vienādas iespējas profesionālai attīstībai mūsu politika vienlīdzības un diskriminācijas novēršanas. Tas padara mūs par pievilcīgu darba devēju reģionā. Mēs apzināmies, ka veselas paaudzes ģimeņu strādā Szynaka-Meble Sp. z o.o. Darba vieta - no studentiem profesionālās prakses, lai darbiniekam ar 30 gadu pieredzi.

  Szynka-Meble Sp. z o.o. saņem balvas par konsekventi īstenojot stratēģijas ēkas sabiedrība ar poļu kapitālu, turpināja attīstīt šo ražojumu diapazonu, īstenojot jaunās tehnoloģijas un mūsdienīgu dizainu, ar katru gadu. Viens no uzņēmuma mērķiem ir attīstīt ražošanu, ieviest uzlabojumus un investīcijas jaunās tehnoloģijās.

  Uzņēmums atbilst standartiem godīgas un atbildīgas rīcības savstarpējās attiecībās ar klientiem, būvuzņēmējiem, valsts iestādēm. Šī procedūra ir saskaņā ar piemērojamiem tiesību aktiem un vispārpieņemtajiem sociālajiem standartiem. Sociāli atbildīgs bizness ir balstīts uz sociālā dialoga principu un meklēšanu un atlasi labvēlīgu risinājumu, ne tikai uzņēmumam, bet galvenokārt par apkārtni, proti, klientiem, darbiniekiem, par sabiedrību un vidi.

  Szynaka-Meble Sp. z o.o. atbalsta visu veidu sociālo darbību, ne tikai lokāli, bet arī par reģionālo un valsts līmenī veidus. Iekļaušana ir gan skolas un izglītības iestādes, sporta klubi, slimnīcas, ugunsdzēsēju brigādes, bērnunami, izglītības iestādes, nevalstiskās organizācijas un daudzi citi.

Artikuls:

19522

Ražotājs:

SZY-N

Ir noliktavā:

Materiālu izvēle
Platums 110 cm
Augstums 101 cm
Dziļums 40 cm
367.09

Sazināties ar menedžeri

Atstājiet savus kontaktinformāciju, lai mēs varētu ar Jums sazināties un pastāstīt par preci vairāk

Pastāstīt citiem:

Līdzīgi produkti

Šeit ir apkopotas preces, kuras Jums varētu interesēt.

Vievien 41 Žurnālgalds Vievien 41 Žurnālgalds
€ 237.59
Platums 120 cm
Augstums 48 cm
Dziļums 70 cm
Vievien 75+R160 Divguļamā gulta ar redelēm Vievien 75+R160 Divguļamā gulta ar redelēm
€ 524.13
Platums 170 cm
Augstums 90 cm
Dziļums 207 cm
Vievien 80 Spogulis Vievien 80 Spogulis
€ 81.95
Platums 100 cm
Augstums 60 cm
Dziļums 4 cm
Vievien 73 Skapis Vievien 73 Skapis
€ 795.39
Platums 165 cm
Augstums 210 cm
Dziļums 59 cm

Nedēļas piedāvājums

BRAD Krēsls ar reklaineru

€ 440

Nopirkt

Akcija !

%
Apmeklēt akciju piedāvājumu!

Pašreizējās akcijas un piedāvājumi par mēbeļu iegādi. Pirkt izdevīgāk!

SKATĪTIES AKCIJU